T&S Klimaattechniek
t 0348 42 29 52 • e info@t-en-s.com

Comfort door het hele gebouw

Het kan natuurlijk voorkomen dat u meerdere ruimte wilt conditioneren. U kunt kiezen om een aantal zo genoemde single split systemen te laten monteren of u kiest ervoor om meerdere binnenunits op een buitendeel te monteren. We noemen dat een multi-split systeem. Elke ruimte is nog steeds onafhankelijk van elkaar te bedienen met als voordeel dat er maar een buitendeel op het dak of in de tuin staat. Deze systemen kunnen elk type binnendeel (wandmodel, cassettemodel, kanaalmodel) aangesloten krijgen, ieder met z'n eigen bediening. 

Voor een grote open ruimte is het mogelijk een zo genoemde master-slave installatie te monteren. Hiermee kunt u meerdere binnendelen op een bediening regelen. Bijvoorbeeld in een autoshowroom of een grote sportwinkel.



WERKEN BIJ T&S NVKL PED Gecertificeerd STEK Leerbedrijf Energie en Milieu Technicool
Algemene voorwaarden | Disclaimer | Colofon | © 2008
airco-bedrijf airconditioning-installatiebedrijven airconditioning-systeem airconditioningbedrijf computer-koeling computerkoeling computervloer kantoor-koeling koelunits ventilatie-systeem